Oto Çekici - Sevilen Oto Çekici
çeki demiri ile araç çekmek

Kendi Aracınızı Neden Bir Otomobile Çekmemelisiniz?

Herhangi bir arızadan dolayı aracınız arıza yaptı ve yolda kaldınız. Bir oto çekici çağırmak yerine başka bir araç ile çektirmek istediniz. Yaşanılan sorunlardan sizlere bahsedelim.

Aracı çekirken Salıcağa bağlamak yerine rot alanına bağlama yaparak rotun kopmasına ve tekerin hiç dönmemesine sebebiyet verebilirsiniz.

Bunun fazlası olarak artı bir masraf çıkarmış olacaksınız. Diyelim doğru salıncağa bağladınız. İki araç arasında mesafeyi ayarlayamadığınızda araç fren yapmak istediğinde fren şişecektir. Şişen fren 3 5 basımda şişecek ve öndeki araca maddi bir zarar verebilmektedir. En iyisi oto çekici aracını çağırıp aracınızı bir çekiciye yüklemesini sağlamaktır. Bu tür durumlar için    https://www.sevilenotocekici.com/oto-cekici/ adresinden oto çekici hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

tekeri dönmeyen araç

Kendisini Kitleyen Araç Çektirirken Yapmanız Gerekenler

Aracınız şanzıman kitlemesi yaptıysa yani vites boşa çıkmıyor ise yapacağınız ve yapmamanız gereken işlemlerden bahsedeceğim.

Bu durum başınıza geldiğinde 1. Olarak yapmanız gereken akü kutup başlarını söküp tekrar takarsanız bazı durumlarda araç boşa alabilmektedir. Veya aracın aküsü AZ  ise yine boşa almaz. Akü takviyesi yapıp farların yandığını gördükten sonra tekrar deneyebilirsiniz. ( Birebir yaşadığım bir durum)

More…

karabekir çekici

Kazımkarabekir Çekici

Kazımkarabekir çekici bölgesinde uzun zamandan bu yana kusursuz çekici çalışmalarımızı sunmaya devam ediyoruz.
Ülkemizde karayolları üzerinde en sık yaşanan durumlardan birisi de araçların yolda kalması denebilir. Bu durum ister istemez vatandaşlarımızın sıkıntılı bir süreç içerisinde olmalarına neden oluyor. Tüm bunların yaşanmaması adına mutlaka daha temkinli şekilde yaklaşmaya başlamanız gerekecektir. Kazımkarabekir çekici hizmeti sayesinde artık sizlerde bu tür sorunları gözünüzde çok fazla büyütmemeye başlamış olacaksınız. Çünkü firmamız en kısa süre içerisinde bu durumlara müdahale edilecektir. Bu sayede sizlerde saatlerce araçlarınızla bir yolda beklemek zorun da kalmayacaksınız.

More…

ferhatpaşa çekici

Ferhatpaşa Çekici

Ferhatpaşa üzerinde aracınız ile aracınız arızalanmış, kaza yapmış veya farklı bir lokasyona aracınızın taşınması için Ferhatpaşa çekici hizmeti arıyorsanız sizlere her zaman hizmet sunmaya hazırız. Sitemiz üzerinde bulunan telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak kısa sürede oto çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekonomik, hızlı ve profesyonel oto çekici hizmeti için bizlere konum bilgilerinizi ilettiğiniz andan itibaren işlemleriniz başlatılıp en kısa sürede oto çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

More…

kamyon çekici

Kamyon Çekici

Kamyon Çekici hizmeti veren firmamız sizler kamyon ile kaza yapmış, aracınız arıza yapmış ve yolda kalmış olabilirsiniz ya da kamyonunuzu farklı bir konuma kamyon çekicisi yardımı ile güvenli bir şekilde taşımak istiyor olabilirsiniz. Günün her saati sizlere hizmet sunmaya hazır olan 7/24 kamyon çekici firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kamyon çekici hizmetini sizlere kısa sürede, ekonomik ve profesyonel şekilde istediğiniz konuma sunmaktayız. Kamyon çekici ekiplerimiz bulunduğunuz konumun çevre kontrolünü sağlayıp sorunsuz bir şekilde bulunduğunuz konumdan, dilediğiniz konuma kamyonunuzu çekecektir. Konumunuz üzerinde detaylı kontroller sağlanıp ulaştırılacak noktaya rota oluşturulup en hızlı şekilde kamyonunuzu taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.

More…

altunizade çekici

Altunizade Çekici

Altunizade Çekici firması olarak günün her saati sizlerin hizmetinizdeyiz. Altunizade Profesyonel oto çekici hizmeti için, bizlerle İletişime geçebilir ve profesyonel oto çekici ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Altunizade Oto çekici ekibimiz sizin için hızlı bir şekilde bu hizmeti sunacaktır. Altunizade Güvenilir Oto çekici firması arıyorsanız sizlere 7/24 yardımcı olmaya hazırız. Hızlı, güvenilir ve profesyonel Oto çekici firmamız sizler için doğru olacaktır. Bizlerle sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaramız ile her zaman ulaşabilirsiniz. Oto çekicilerimize bulunduğunuz lokasyon bilgilerinizi ileterek anında bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Altunizade üzerinde aracınız arızalanmış veya kaza yapmış olabilirsiniz sizlere kısa sürede yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

More…

çekilen aracı sorgulama

Çekilen Aracı Sorgulama

Çekilen araçları sorgulama rehberimiz olan makalemizden çekilen aracınızın yerini öğrenebilirsiniz. Emliyet müdüğürlüğü tarafından İstanbul ilinde yanlış park gibi çeşitli nedenlerden dolayı aracınız bulunduğu noktadan çekilip yediemin otoparkına çekilmektedir. Aracınızın nereye çekildiğini öğrenmek için SMS(Ücretli) Veya E Devlet üzerinden ücretsiz bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Bu  tarz bilgileri aşağıdaki link adresinden öğrenebilirsiniz.

sevilenotocekici.com/oto-cekici/

More…

çeki demiri

Çeki Demiri Nedir?

Çeki demiri diğer adlarıyla Çeki kancası ve römork kancası olan, araçların arka tampon kısmında bulunan motorlu veya motorsuz araçları çekmek için kullanılan demir parçadır. Çeki demiri her araçta bulunmamaktadır. Çeki demiri bazı araçlarda opsiyonlu olarak sunulmaktadır. Karavan, tekne, bisiklet taşıyıcısı veya römork için çeki demiri kullanılarak taşıma işlemi yapılabilmektedir. Çeki demiri aracınızda bulunan bağlantı noktalarına vidalanarak aracınıza takılmaktadır. Bu sayede aracınıza herhangi bir zarar verilmeden çeki demiri takılacaktır.  Elektrik bağlantı kitleriyle bağlantı sağlanılan çeki demirlerinde arkada taşınan aracın sinyallerini çalıştırabilirsiniz.

More…

çeki demiri ile araç çekmek

Çeki Demiri Yoluyla Araç Çekilmesi

Aracınız ile yolda kalmış, aküsü bitmiş, şanzıman sisteminizde problem olmuş, ufak bir kaza yapmış veya başka bir mekanik arıza yaşamış olabilirsiniz. Bu durumda profesyonel oto çekici hizmeti almanız daha sağlıklı olacaktır. Başka bir araç ile çekilecekse diğer araç üzerinde çeki demiri bulunuyorsa bu işlemi sağlamanız daha kolay olacaktır. Çeki demiri ile çekilecek araçlar için dikkatli olunması gerekmektedir.

More…

acıbadem çekici

Acıbadem Çekici

Acıbadem çekici firması olarak 15 yılı geçen acıbadem çekici hizmeti sunmaktayız. Kısa süre içerisinde sizlere oto çekici hizmeti sunmaya hazırız. Bulunduğunuz konumu sitemiz üzerinde bulunan telefon numaramız ile bizlere ileterek Acıbadem oto çekici hizmetimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.  Acıbadem üzerinde aracınız arızalanmış, yolda kalmış veya kaza yapmış olabilirsiniz. Sitemiz üzerinde bulunan telefon numaramız ile bizlere ulaşarak Acıbadem oto çekici hizmetimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Günün her saati bizlere sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaramızla bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgileri profesyonel oto çekici ekiplerimizden öğrenebilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve ekonomik Acıbadem oto çekici firması arıyorsanız bizlere ulaşarak profesyonel oto çekici ekiplerimizden Acıbadem oto çekici hizmetinden faydalana bilirsiniz.  Profesyonel oto çekici hizmeti sunan oto çekici firmamıza konum bilgilerinizi bizlere iletirseniz sizlere kısa süre içerisinde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

More…


İstanbul Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Yaman Evler, 34768 Ümraniye/İstanbul

info@sevilenotocekici.com
0554 194 23 53
umraniyeotocekici.net

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA